vergroten originele tekstgrootte pagina afdrukken
vrijdag 31-10-2014
Zoek nieuws UiT-kalender vacatures loket fotoalbums zoekertjes site info Veel gestelde vragen admin e-tickets
decoratieSport : kampioenenviering 2011

Jaarlijkse kampioenenviering

Jaarlijks organiseert de sportdienst in samenwerking met de sportraad een Kampioenenviering, waarbij de meest verdienstelijke Kampenhoutse sportbeoefenaars in de bloemetjes gezet worden door het Gemeentebestuur.

Op 18 februari 2011 organiseerde de sportdienst in samenwerking met de sportraad haar jaarlijkse kampioenenviering.
Naar jaarlijkse gewoonte werden onze Kampenhoutse kampioenen in de bloemetjes gezet.

Sporters die goed gepresteerd hebben op provinciaal, Vlaams en nationaal niveau werden dan gehuldigd. Ook de Kampenhoutse sportploegen werden in de bloemetjes gezet.

Kampioenenviering - 2011 (kandidaten 2010)

Kampioenen 2010 - huldiging 18 februari 2011: ga naar het fotoalbum
Klik hier om naar het
fotoalbum te gaan.
Kampioenen 2010 - huldiging 18 februari 2011: ga naar het fotoalbum
Klik hier om naar de diapresentatie
van de huldiging te gaan (pdf).

Voorstelling kampioenen

[JEUGDKAMPIOENEN]

Atletiek
  • Lamproye Jana - ROBA WESPELAAR - cadet

    • Indoor
      Provinciaal kampioen 60 m
      2de plaats provinciaal kampioenschap 200 m
    • Outdoor
      Provinciaal kampioen 100 m
      2de plaats provinciaal kampioenschap 200 m
    • SVS: Vlaamse indoor atletiekkampioenschappen
      2de plaats Vlaams Kampioenschap 100 m
      4de plaats Vlaams kampioenschap kogelstoten
    • SVS: Provinciaal Kampioenschap outdoor atletiek
      provinciaal kampioen kogelstoten
      4de plaats 4x100 m

Judo
  • Britt Lemmens - Judoclub Yoshi Kan , -15 jaar, -44 kg

    • Provinciaal kampioen
  • Jonathan Dziergwa - Jigoro Boortmeerbeek , Klasse U17, +90 kg

    • Provinciaal kampioen
    • 3de plaats Belgisch kampioenschap
    • 2de plaats regionaal kampioenschap
    • 1ste plaats ranking judoka’s Vlaams Brabant 2010
  • Thomas Lissens - Lid van Antwerp United Judoclub , Klasse U20, -60 kg

    • Provinciaal kampioen
    • 3de plaats Belgisch kampioenschap
    • 2de plaats Vlaams kampioenschap
    • 3de plaats Provinciaal kampioenschap
  • Thomas Lissens - Lid van Antwerp United Judoclub , klasse Senior, -66 kg

    • 3de plaats Vlaams kampioenschap
    • 3de plaats Provinciaal kampioenschap
    • 5de plaats Belgisch kampioenschap
    • Internationale tornooien
      • 2de plaats Venray (Nederland)
      • 3de plaats Swedish open (Zweden)
      • 5de plaats Flanders open
      • 7de plaats Dutch open

Ponyrijden - Paardrijden
  • De Leus Louise - LRV DE LAARSTALLEN ponyclub - Dressuurrijden

    • Provinciaal kampioen
    • 9de plaats nationaal kampioenschap
  • Lars Van den Berghe - LRV DE LAARSTALLEN ponyclub - Dressuur en Jumping

    • Provinciaal kampioen
    • Nationale selectie
    • 6de plaats nationaal ponytornooi dressuur
  • Nele De Meyer - LRV DE LAARSTALLEN ponyclub - Jumping

    • Provinciaal kampioen
    • Selectie nationaal ponytornooi jumping
  • Charlotte Van Bellinghen - LRV DE LAARSTALLEN ponyclub - Jumping

    • Provinciaal kampioen
    • Selectie nationaal ponytornooi jumping

Tafeltennis
  • Jana Lamproye - TTC Meerdaal Leuven

    • Als cadet - provinciaal kampioenschap:
      • Provinciaal kampioen enkel
      • 2de plaats dubbelspel
      • 2de plaats dubbel gemengd
    • Dames C Provinciaal kampioenschap:
      • Provinciaal kampioen dubbel
      • Provinciaal kampioen dubbel gemengd
      • 2de plaats enkelspel
  • Jolien Lamproye - TTC Meerdaal Leuven

    • Als junior op provinciaal kampioenschap:
      • Provinciaal kampioen enkel
      • Provinciaal kampioen dubbel
      • 3de plaats dubbel gemengd
    • Dames C Provinciaal kampioenschap:
      • Provinciaal kampioen dubbel

[volwassenen]

Atletiek
  • Lieve De Ridder - White Star Woluwe - Master

    • Belgisch kampioen speerwerpen
    • 2de plaats Belgisch kampioenschap verspringen
    • 3de plaats Belgisch kampioenschap kogelstoten
    • Brussels kampioen speerwerpen, kogelstoten en hamerslingeren
  • Theo Van Cappellen - Atletiek Club Vilvoorde - Master M65

    • Provinciaal kampioen Speerwerpen

Badminton
  • Freek Golinski - W & L - Heren - dubbelspel

    • Vlaams Kampioen
    • 3de plaats Belgisch kampioenschap
    • Winnaar Hoensbroek International
    • ¼ finale Irish International

Karate
  • Bert Gijsbrechts - Karate Berg

    • 3de plaats Belgisch Kampioenschap Wado
    • 2de plaats provinciaal Kampioenschap Kata

Quad
  • Joeri De Cremer

    • Belgisch kampioen VLB Quads open
    • 24 reeksen gewonnen
    • Winnaar van Le Touquet strandrace

Boogschieten
  • Julien Van Langendonck - DE JONGE ELITE - liggende wip

    • Provinciaal kampioen Liggende wip
  • Eddy Van Langendonck - DE JONGE ELITE - liggende wip

    • Provinciaal kampioen (koning)
    • Provinciaal kampioen (heren B)
    • Sectorkampioen (koning)
  • Kevin Van Langendonck - DE JONGE ELITE - liggende wip

    • Provinciaal kampioen (blankboog)

Ponyrijden - Paardrijden
  • Brenda Van Cauwenbergh - LRV DE LAARSTALLEN - dressuur

    • Provinciaal kampioen individueel dressuurrijden
  • Sonia Arnoldi - dressuur

    • Internationale selectie 2011
    • Internationale wedstrijd Vidauban
      • 7de plaats prix Saint Georges
      • 5de plaats intermédiaire 1
      • 3de plaats Freestyle (finaleronde)

[ploegen]

Dansen
  • ANYANKA - First Ambition

    • Belgisch kampioen
  • ANYANKA - Daddy D

    • Belgisch kampioen (4de keer op rij

Paardrijden
  • LRV DE LAARSTALLEN - 8-tal LICHT dressuur

    • Provinciaal kampioen
    • 10de plaats nationaal ponytornooi
    • O.l.v. Kristine De Haes
      • Hanne Mostinckx
      • Chayenne Stulens
      • Kim Vandenheuvel
      • Annelies Verheyden
      • Saya Van de Put
      • Stijn Crassaerts
      • Lars Van den Berghe
      • Hanne Imbrechts
  • LRV DE LAARSTALLEN - Kür op muziek

    • Provinciaal kampioen
    • Selectie voor nationaal ponytornooi
    • O.l.v. Eveline Meeus
      • Nele De Meyer
      • Annelies Verheyden
      • Shauni Van Opstal
      • Tinne Verstraeten

Tennis
  • TC De Zeype - Meisjes -16j

    • Gewestelijk kampioen
      • Eleonore Cogels
      • Severine Cogels

Voetbal (veld)
  • SK Kampelaar
    • Kampioen in 4de provinciale G
      • Jochmans Joeri
      • Jannes Jurgen
      • Van Lierde Bjorn
      • Francois Didier
      • De Coninck Sander
      • Moraels Wesley
      • Van Der Elst Bjorn
      • Thielemans Bart
      • Caudenbergh Bjorn
      • Geeraerts Jan
      • Van Eycken Tom
      • De Keuster
      • Taribi Ahmed
      • Bachari Soufrane
      • Verleysen Steven
      • De Broyer Nico
      • Verstraeten Benny
      • De Kleermaeker Glenn
      • Bulcke Kristiaan
      • Verhaegen Rudi

Zaalvoetbal
  • ALL Stars - A-ploeg

    • Gepromoveerd naar 1ste provinciale
      Zij speelden voor de 3de maal op rij kampioen
  • ALL Stars - B-ploeg

    • Gepromoveerd van 4de naar 3de provinciale

Overige edities kan je hier bekijken:

pagina afdrukkenpagina afdrukken
 
home [ALT-S: Sitemap]   -  PROCLAIMER
[ALT-V: Vorige pagina] [ALT-T: Top pagina]
 
  © 1999-2014 : gemeente Kampenhout (1910)  
Gemeentehuisstraat 16 - info@kampenhout.be
webmaster@kampenhout.be
webdesign: highgate57
Bestand:
pagina laatst bijgewerkt op: 23-05-2014