Afgevaardigden gemeenteraad 2019-2024
A.V.: algemene vergadering
R.V.B.: Raad van bestuur
Scroll tot onderaan de pagina om met een balkje door de tabel te kunnen bewegen of download onderaan het pdf-bestand.
Naam |
Rechtsvorm |
Zetel |
Mandaten |
Fractie |
Afgevaardigden |
---|---|---|---|---|---|
De Watergroep | CVBA | Brussel | 1 vertegenwoordiger in A.V. | Open VLD | Nils Stuyckens |
1 plaatsvervanger in A.V. | TB | Stefan Imbrechts | |||
1 afgevaardigde in aandeelhoudersbestuur voor drinkwaterdiensten | TB | Kris Leaerts | |||
PBE | IGS | Lubbeek | 1 effectieve vertegenwoordiger in A.V. | TB | Laura Nevens |
1 plaatsvervangende vertegenwoordiger in A.V. | Open VLD | Nils Stuyckens | |||
1 kandidaat-lid Regionaal Bestuurscomité -> kandidatuur aanvaard | TB | Kris Leaerts | |||
1 kandidaat-lid R.V.B. -> kandidatuur aanvaard | TB | Kris Leaerts | |||
1 effectieve vertegenwoordiger in Overlegforum | TB | Stefan Imbrechts | |||
1 plaatsvervangend vertegenwoordiger in Overlegforum | Open VLD | Gwenny De Vroe | |||
Creadiv | NV | Lubbeek | 1 effectieve vertegenwoordiger in A.V. | TB | Kris Leaerts |
1 plaatsvervangende vertegenwoordiger in A.V. | Open VLD | Hilaire Vanhove | |||
Regionaal Landschap Dijleland | VZW | Heverlee | 1ste stemgerechtigde effectieve afgevaardigde in A.V. | TB | Filip Van de Maele |
2de stemgerechtigde effectieve afgevaardigde in A.V. | TB | Ward Vanhecke | |||
Plaatsvervanger van effectieve afgevaardigde 2 | TB | Sonia De Wandeler | |||
1 effectief lid R.V.B. | TB | Filip Van de Maele | |||
ERSV Vlaams-Brabant ERSV Vlaams-Brabant vzw geeft juridisch vorm aan de werkzaamheden van SERR Vlaams-Brabant en aan de werkzaamheden van RESOC Leuven en RESOC Halle-Vilvoorde |
VZW | Leuven | 1 effectieve vertegenwoordiger in A.V. | Open VLD | Gwenny De Vroe |
1 plaatsvervangende vertegenwoordiger in A.V. | TB | Rudy Peeters | |||
Fluvius Antwerpen (vroegere IVEG) |
IGS | Hoboken | 1 effectieve vertegenwoordiger in A.V. | Open VLD | Hilaire Vanhove |
1 plaatsvervangend vertegenwoordiger in A.V. | Open VLD | Nils Stuyckens | |||
1 kandidaat-lid R.V.B. -> kandidatuur niet aanvaard | TB | Stefan Imbrechts | |||
1 kandidaat-lid RBC -> kandidatuur aanvaard | Open VLD | Helga Kunert | |||
Kanaaltochten Brabant | VZW | Brussel | 1 effectieve vertegenwoordiger in A.V. | Open VLD | Gwenny De Vroe |
1 plaatsvervangende vertegenwoordiger in A.V. | Open VLD | Kelly Fillet | |||
VVSG (Vereniging Vlaamse Steden en Gemeenten) | VZW | Brussel | 1 effectieve vertegenwoordiger in A.V. | TB | Stefan Imbrechts |
1 plaatsvervangende vertegenwoordiger in A.V. | Open VLD | Kelly Fillet | |||
1 kandidaat-lid bestuurlijke commissie -> kandidatuur niet aanvaard | TB | Stefan Imbrechts | |||
1 kandidaat-lid R.V.B. -> kandidatuur niet aanvaard | TB | Stefan Imbrechts | |||
Interza (Intercommunale voor afvalbeheer) | IGS | Zaventem | 1ste effectieve vertegenwoordiger in A.V. | TB | Edith Grauwels |
2de effectieve vertegenwoordiger in A.V. | TB | Bart Crommelinck | |||
3de effectieve vertegenwoordiger in A.V. |
Open VLD | Nils Stuyckens | |||
1 kandidaat-lid R.V.B. -> kandidatuur aanvaard | Open VLD | Gonda Smetsers | |||
1 kandidaat-lid R.V.B. met raadgevende stem uit oppositie -> kandidatuur momenteel NIET aanvaard (wel voor 2021-2022 en wellicht ook 2023-2024) | N-VA | Rudi Van Ingelgom | |||
Fluvius West | IGS | Torhout | 1 vertegenwoordiger in regionaal bestuurscomité Vlaams-Brabant -> kandidatuur WEL aanvaard | Open VLD | Nils Stuyckens |
1 bestuurder R.V.B. -> kandidatuur NIET aanvaard | Open VLD | Nils Stuyckens | |||
1 effectieve vertegenwoordiger in A.V. | Open VLD | Cedric Hoste | |||
1 plaatsvervangende vertegenwoordiger in A.V. | TB | Margo Verbist | |||
Toerisme Vlaams-Brabant | VZW | Leuven | 1 effectieve vertegenwoordiger in A.V. | Open VLD | Gwenny De Vroe |
1 kandidaat-lid R.V.B. -> kandidatuur niet aanvaard | Open VLD | Gwenny De Vroe | |||
Havicrem (Intergemeentelijke Vereniging voor Crematoriumbeheer in het arrondissement Halle-Vilvoorde) | IGS | Vilvoorde | 1 effectieve vertegenwoordiger in A.V. | TB | Laura Nevens |
1 plaatsvervangende vertegenwoordiger in A.V. | Open VLD | Gonda Smetsers | |||
1 kandidaat-lid R.V.B. -> kandidatuur aanvaard ? | Open VLD | Kelly Fillet | |||
1 kandidaat-lid R.V.B. met raadgevende stem uit oppositie -> kandidatuur niet aanvaard | Vlaams Belang | Marleen Fannes | |||
Fineg | NV | Hoboken | 1 effectieve vertegenwoordiger in A.V. | Open VLD | Cedric Hoste |
1 plaatsvervangende vertegenwoordiger in A.V. | TB | Bart Crommelinck | |||
1 kandidaat-lid R.V.B. -> kandidatuur aanvaard 10.04.2019 | TB | Stefan Imbrechts | |||
Haviland (Intercommunale Maatschappij voor de Ruimtelijke Ordening en Economisch-Sociale Expansie van het Arrondissement Halle-Vilvoorde) | IGS | Zellik | 1 effectieve vertegenwoordiger in A.V. | Open VLD | Hilaire Vanhove |
1 plaatsvervangende vertegenwoordiger in A.V. | TB | Edith Grauwels | |||
1 kandidaat-lid R.V.B. -> kandidatuur aanvaard | TB | Greet Willems | |||
1 kandidaat-lid R.V.B. met raadgevende stem uit oppositie -> kandidatuur niet aanvaard | Groen | Machteld Soetemans | |||
Gemeenschappelijke Interne Dienst voor Preventie en Bescherming op het werk Haviland Interlokale vereniging (GIDPBW Haviland Interlokale vereniging) |
IGS | Zellik | 1 vertegenwoordiger Beheersorgaan | Open VLD | Kelly Fillet |
Intergemeentelijk Woonbeleid binnen 3Wplus | IGS zonder rechtsvorm | Groot-Bijgaarden | 1 vertegenwoordiger beheerscomité/stuurgroep | TB | Greet Willems |
1 plaatsvervangend vertegenwoordiger | Open VLD | Kelly Fillet | |||
3Wplus Werk | VZW | Groot-Bijgaarden | 1 effectieve vertegenwoordiger in A.V. | Open VLD | Gwenny De Vroe |
GMV (Gewestelijke maatschappij voor volkshuisvesting) | CVBA | Sint-Pieters-Leeuw | 1 effectieve vertegenwoordiger in A.V. | Open VLD | Kelly Fillet |
1 plaatsvervangende vertegenwoordiger in A.V. | TB | Greet Willems | |||
1 kandidaat-bestuurder aanvaard | Open VLD | Kelly Fillet | |||
OVSG (Onderwijssecretariaat van de steden en gemeenten van de Vlaamse Gemeenschap) | VZW | Brussel | 1 effectieve vertegenwoordiger in A.V. | Open VLD | Gwenny De Vroe |
1 plaatsvervangend vertegenwoordiger in A.V. | TB | Edith Grauwels | |||
1 kandidaat-bestuurder niet aanvaard | Open VLD | Gwenny De Vroe | |||
Overlegcommissie Brussels Airport | Overlegplatform | Brussel | 1 effectief afgevaardigde overlegcommissie | Open VLD | Gwenny De Vroe |
Stuurgroep Wijk-werken (Haviland) | IGS | Kampenhout | 1 effectief vertegenwoordiger | Open VLD | Gwenny De Vroe |
1 plaatsvervangend vertegenwoordiger | Open VLD | Cedric Hoste | |||
Ethias | Coöperatieve vennootschap | Luik | 1 effectief afgevaardigde A.V. | Open VLD | Cedric Hoste |
1 plaatsvervangend afgevaardigde A.V. | Open VLD | Nils Stuyckens | |||
Providentia | CVBA | Asse | 1 effectieve vertegenwoordiger in A.V. | TB | Greet Willems |
1 plaatsvervangend vertegenwoordiger in A.V. | Open VLD | Kelly Fillet | |||
1 (V) lid R.V.B. | TB | Greet Willems | |||
De Lijn | VO/MOW-EVA publiek recht | Mechelen | 1 effectieve vertegenwoordiger in A.V. | TB | Stefan Imbrechts |
1 plaatsvervangend vertegenwoordiger in A.V. | Open VLD | Nils Stuyckens | |||
Gemeentelijke Holding i.v. | NV | Brussel | 1 effectieve vertegenwoordiger in A.V. | TB | Stefan Imbrechts |
1 plaatsvervangend vertegenwoordiger in A.V. | Open VLD | Cedric Hoste | |||
H2KR (interlokale vereniging drugs- en alcoholpreventie Haacht-Kampenhout-Keerbergen-Rotselaar) | IGS | Haacht | 1 effectief lid beheerscomité | TB | Edith Grauwels |
1 plaatsvervangend lid beheerscomité | Open VLD | Kelly Fillet | |||
IT-punt | IGS | Wijgmaal | 1 effectief afgevaardigde beheerscomité | TB | Rudy Peeters |
1 plaatsvervangend afgevaardigde beheerscomité | Open VLD | Cedric Hoste | |||
VVOG (Vereniging voor openbaar GROEN) | VZW | Brugge | 1 effectief afgevaardigde in A.V. | Open VLD | Gwenny De Vroe |
1 plaatsvervangend afgevaardigde in A.V. | Open VLD | Helga Kunert | |||
Bekkenbestuur Dijle-Zennebekken | Leuven | 1 effectief vertegenwoordiger | TB | Stefan Imbrechts | |
1 plaatsvervangend vertegenwoordiger | Open VLD | Nils Stuyckens | |||
Intergemeentelijk samenwerkingsverband (IGS) voor cultuur Noordrand, afgekort NOORDRAND | IGS | Grimbergen | 1 stemgerechtigd lid voor R.V.B. | Open VLD | Hilaire Vanhove |
1 plaatsvervangend stemgerichtigd lid voor R.V.B. | TB | Laura Nevens | |||
1 lid met raadgevende stem voor R.V.B. | N-VA | Rudi Van Ingelgom | |||
1 plaatsvervangend lid met raadgevende stem voor R.V.B. | N-VA | Marleen Van de Wiele | |||
OCSG Scholengemeenschap KASTZE | Scholen- gemeenschap |
1 effectief vertegenwoordiger | Open VLD | Gwenny De Vroe | |
1 plaatsvervangend vertegenwoordiger | TB | Edith Grauwels | |||
Beheerscomité Scholengemeenschap KASTZE | Beheerscomité | 1 effectief vertegenwoordiger | Open VLD | Gwenny De Vroe | |
1 plaatsvervangend vertegenwoordiger | TB | Edith Grauwels | |||
Vervoerregioraad van de vervoerregio Vlaamse Rand | Vlaamse overheid | Leuven | 1 effectief vertegenwoordiger | TB | Stefan Imbrechts |
1 plaatsvervangend vertegenwoordiger | TB | Kris Leaerts | |||
De Sportregio | IGS | Tremelo | 1 effectief vertegenwoordiger in beheerscomité | Open VLD | Hilaire Vanhove |
1 plaatsvervangend vertegenwoordiger in beheerscomité | TB | Stefan Imbrechts | |||
Fluvius OV | IGS-OV | Hasselt | 1 effectief vertegenwoordiger in A.V. | Open VLD | Kelly Fillet |
1 plaatsvervangend vertegenwoordiger in A.V. | TB | Rudy Peeters | |||
Interlokale Vereniging Kunstacademie - Deeltijds Kunstonderwijs | ILV | Zaventem | 1 effectief vertegenwoordiger in het beheerscomité | Open VLD | Gwenny De Vroe |
1 plaatsvervangend vertegenwoordiger in het beheerscomité | TB | Kris Leaerts | |||