vergroten originele tekstgrootte pagina afdrukken
vrijdag 22-09-2017
Zoek nieuws UiT-kalender vacatures loket fotoalbums zoekertjes site info Veel gestelde vragen admin e-tickets
Bestuur : politieke organen
decoratie

Gemeenteraad

De nieuwe gemeenteraad zetelt sinds 2 januari 2013 en is samengesteld als volgt :

Zetelverdeling 2013-2018: 8 CD&V, 6 Open VLD, 5 NVA, 1 Groen!, 1 Vlaams Belang

Bestuursmeerderheid: CD&V-NVA

Data voor de gemeenteraad 2017 zijn de volgende:

  • geen GR
  • 16.02.2017
  • 16.03.2017
  • 20.04.2017
  • 18.05.2017
  • 15.06.2017
  • 24.08.2017
  • 21.09.2017
  • 19.10.2017
  • 16.11.2017
  • 21.12.2017

De notulen van de gemeenteraad zijn hier beschikbaar.

top pagina


College van burgemeester en schepenen

email: gemeentebestuur@kampenhout.be

Burgemeester
Kris Leaerts

CD&V
burgemeester@kampenhout.be
GSM: 0478/36.33.40
Aarschotsebaan 83

Zitdag:
  dinsdag van 19u00 - 20u00
  Op afspraak
Bereikbaar:
Gemeentehuis, inkom - 1ste deur links
Bevoegdheden
  • Stedenbouw en ruimtelijke ordening
  • Brandweer
  • Politie
  • Bevolking
  • Burgerlijke stand
  • Veiligheid
  • Informatica
  • Personeel
foto Kris Leaerts (CD&V)

Eerste Schepen
Stefan IMBRECHTS

CD&V
stefan.imbrechts@kampenhout.vera.be
GSM: 0498/92.27.75
Grootveldstraat 89

Zitdag:
  na telefonische afspraak
Bereikbaar:
Gemeentehuis, eerste verdieping
Bevoegdheden
  • Openbare werken
  • Patrimonium
  • Werken in eigen beheer
  • Sport
foto Stefan Imbrechts (CD&V) - LATER

Tweede Schepen
Rudi VAN INGELGOM

NVA
rudi.vaningelgom@kampenhout.vera.be
TEL: 016/65.51.24
GSM: 0475/83.17.67
Nederokkerzeelstraat 15, 1910 Berg
Bevoegdheden
  • Landbouw
  • Lokale economie
  • Toerisme
  • Cultuur/bibliotheek/muziekschool
  • Sociale huisvesting
foto Rudi Van Ingelgom (NVA)

Derde Schepen
Marleen VAN DE WIELE

NVA
marleen.vandewiele@kampenhout.vera.be
TEL: 016/60.55.47
GSM: 0475/95.10.57
Assentstraat 2, 1910 Buken

Zitdag:
  gemeentehuis na afspraak
Bevoegdheden
  • Trage wegen/mobiliteit
  • Integratie en gelijke kansen
  • Financiën/kerkfabrieken
  • Ontwikkelingssamenwerking
  • Vlaams karakter
foto Marleen Van de Wiele (NVA)

Vierde Schepen
Stefan VANDEVENNE

NVA
stefan.vandevenne@kampenhout.vera.be
GSM: 0496/47.64.05
Langestraat 15, 1910 Kampenhout
Bevoegdheden
  • Energie en milieu
  • Intercommunales
  • Dierenwelzijn
  • Rechtszaken
foto Stefan Vandevenne (NVA)

Vijfde Schepen
Edith GRAUWELS

CD&V
edith.grauwels@kampenhout.vera.be
GSM: 0472/36.52.63
Heideweg 6

Zitdag:
  gemeentehuis na afspraak
Bevoegdheden
  • Begraafplaatsen
  • Kermissen en markten
  • Onderwijs
  • Jeugd/BKO
  • Informatie
foto Edith Grauwels (CD&V)

OCMW-voorzitter
schepen van rechtswege
Greet WILLEMS

CD&V
greet.willems@kampenhout.vera.be
GSM: 0473/95.89.39
Grootveldstraat 68

Zitdag:
na telefonische afspraak
Bevoegdheden
  • OCMW-voorzitterschap
  • Senioren
  • Welzijn
foto Greet Willems (CD&V)

Voorzitter gemeenteraad: Jean MEEUS - tel: 0474/92.03.31
Gemeentesecretaris: Dominique COUCKE - tel: 016/65.99.21
email: gemeentesecretaris@kampenhout.be
Financieel beheerder: Daisy VANNUFELEN - tel: 016/65.99.61
email: financieelbeheerder@kampenhout.be

top pagina


Overige Gemeenteraadsleden (2013-2018)

Het aantal gemeenteraadsleden is afhankelijk van het aantal inwoners ; Kampenhout heeft 21 gemeenteraadsleden.
Om de 6 jaar, telkens op de 2de zondag van oktober hebben de gemeenteraads-verkiezingen plaats. De laatste gemeenteraadsverkiezingen dateren van 14 oktober 2012.

De gemeenteraad vergadert normaal elke maand (met uitzondering van juli en augustus) op de tweede donderdag om 19u30. Het minimum aantal gemeenteraadszittingen op jaarbasis is vastgesteld op 10. De vergaderingen gaan door in de raadszaal van het OCMW.
De zittingen zijn openbaar, met uitzondering van die aangelegenheden die bij wet geregeld zijn. De agendapunten en de overzichtslijst van de besluiten vindt men terug op de website.

foto Jean Meeus (CD&V)
Jean Meeus
jean.meeus@telenet.be
(CD&V)
voorzitter
GSM: 0474/92.03.31
foto Stefaan Peremans(CD&V)
Stefaan PEREMANS
stefaan.peremans@kampenhout.vera.be
(CD&V)
GSM: 0497/89.61.84
foto Walter Merckx (CD&V)
Walter Merckx
walter.merckx@kampenhout.be
(CD&V)
tel: 016/65.78.21
foto Gwenny De Vroe (Open VLD)
Gwenny De Vroe
gwennydevroe@telenet.be
(Open VLD)
tel: 0495/60.86.60
foto Marleen Fannes (Vlaams Belang)
Marleen Fannes
marleen.fannes@kampenhout.be
(Vlaams Belang)
tel: 0496/55.73.36
foto Gonda Smetsers (Open VLD)
Gonda Smetsers
gonda.smetsers@telenet.be
(Open VLD)
tel: 0475/92.06.39
foto Hilaire Van Hove (Open VLD)
Hilaire Vanhove
de.laire@telenet.be
(Open VLD)
tel: later
foto Helena Molineaux (CD&V)
Helena Molineaux
helena.molineaux@telenet.be
(CD&V)
tel: 0485/89.04.91
foto Jean-Luc Vandermosten (Open VLD)
Jean-Luc Vandermosten
jl_vandermosten@outlook.com
(Open VLD)
tel: 0475/81.17.22
foto Korneel Lenaerts (NVA)
Korneel Lenaerts
korneel.lenaerts@hotmail.com
(NVA)
tel: 0478/18.55.82
foto Helga Kunert (Open VLD)
Helga Kunert
helga.kunert@telenet.be
(Open VLD)
tel: 0498/53.79.48
foto Carlo Daniels (Groen)
Carlo Daniëls
carlo.daniels@groen.be
(Groen)
tel: 0496/10.10.52
foto Alexandre de Buck van Overstraeten (Open VLD)
Alexandre de Buck van Overstraeten
adebuck@tmcorner.be
(Open VLD)
tel: 0475/32.59.59
foto Els Segers (NVA)
Els Segers
els.segers3@telenet.be
(NVA)
tel: 0499/71.42.51

top pagina


OCMW-Raad (2013 - 2018)


Voorzitter:  
  • Greet Willems (CD&V)
OCMW-raad:  
  • CD&V: Greet Willems, Danielle Van Meldert, Victor Peeters, Johnny Aerts
  • NVA: Dirk Quisthoudt, Els Segers
  • Open VLD: Annie Casteels, Nils Stuykens, Kristel Vermeersch
Secretaris:
Financieel beheerder:

Meer info op de website van het OCMW Kampenhout.


pagina afdrukkenpagina afdrukken
 
home [ALT-S: Sitemap]   -  PROCLAIMER
[ALT-V: Vorige pagina] [ALT-T: Top pagina]
 
  © 1999-2017 : gemeente Kampenhout (1910)  
Gemeentehuisstraat 16 - info@kampenhout.be
webmaster@kampenhout.be
webdesign: highgate57
Bestand:
pagina laatst bijgewerkt op: 22-09-2017